Kurz Krav Magy pro pokročilé | Krav Maga Brno KMCS

Od: 2. 1. 2020

Do: 31. 12. 2020

Prošli jste základním kurzem Krav Magy pro začátečníky a chcete se dozvědět více? Vypilovat techniku, zdokonalit sebeobranu a udržet si kondici? Připravili jsme pro vás kurzy Krav Magy pro pokročilé, kde rádi uvítáme všechny nadšence tohoto jedinečného systému sebeobrany!

Kurz sebeobrany pro pokročilé se platí po měsíci a obsahuje celkem 8 lekcí. Tréninky probíhají v naší nové tělocvičně každý den od 18:00 do 19:30. Navštívit můžete až 3 lekce týdně a je jen na vás, které dny si vyberete.

Co se naučíte?

Vypilujete své dovednosti, osvojíte si nové taktiky a pokročilé formy sebeobrany. Během kurzu dojde i na výbojnější drily, sparingy a tréninky s ochranou vestou. Jednoduše se do Krav Magy pořádně ponoříme, zapotíme se a dostaneme ze sebe to nejlepší.

Učit vás bude opravdový profesionál

Na našich kurzech Krav Magy učí jen opravdoví odborníci. Pokud jste docházeli na začátečnický kurz sebeobrany k jiné firmě, máte se na co těšit! Pod svá křídla si vás vezme zkušený instruktor ze speciálních jednotek, který má techniky odzkoušené v boji, v reálných situacích. Během kurzu vám předá své letité znalosti a zkušenosti.

Komu jsou kurzy určeny?

Všem pokročilým, kteří chtějí své dovednosti pořádně vypilovat. Podmínkou přijetí je odchození alespoň 4 měsíců základního kurzu Krav Magy! Kurz není vhodný pro začátečníky. Už od začátku je nutné znát základy, mít dobrou fyzickou kondici a nebát se nových výzev.

Máte-li zdravotní problémy či jste po úrazu/operaci, doporučujeme individuální soukromé lekce, kde vám osobní trenér sebeobrany přizpůsobí trénink na míru. Stejně tak doporučujeme soukromé hodiny všem, kteří mají jakékoliv jiné specifické požadavky nebo chtějí se zaměřit jen na určitou oblast sebeobrany. Naši instruktoři vám vyjdou vstříc.