Aktuální nabídka kurzů KRAV MAGY

Pravidelně otevíráme kurzy Krav Magy v Brně pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme otevřené skupinové lekce i soukromé lekce pro jednotlivce. Otevřené tréninky Krav Magy probíhají v nově vybavené tělocvičně každý všední den od 18:00 do 19:30. Navštívit můžete až 3 lekce týdně a je jen na vás, které dny si vyberete. Chcete-li trenéra sebeobrany sami pro sebe, zaměřit se na určitou problematiku nebo jen dovysvětlit nějaké techniky, doporučujeme naše individuální soukromé hodiny, během kterých vám bude trenér věnovat veškerou pozornost.

Pro koho jsou naše kurzy Krav Magy určeny? Pro ženy, muže, mladistvé i starší ročníky. Jednoduše pro všechny zdravé jedince, kteří si chtějí naučit bránit.

Photo-Filter-31

Dvouměsíční kurzy Krav Magy pro začátečníky

V kurzu Krav Magy pro začátečníky si osvojíte základní dovednosti proti běžným útokům, naučíte se obstát při vyhrožování zbraní a různých formách napadení. Nedílnou součástí tréninku je jeho kondiční část. Klademe důraz na dynamická cvičení. To, co člověk potřebuje použít při sebeobraně v reálné situaci. Tréninky jsou vhodné pro všechny, bez ohledu na pohlaví nebo věk.

Zjistěte více>>


Photo

Kurzy Krav Magy pro pokročilé

Po absolvování základního kurzu pokračujete v pokročilých třídách Krav Magy. V kurzech si prohlubujete dovednosti získané v základním kurzu. Zároveň se učíte různé taktiky a pokročilé formy sebeobrany proti rozmanitým typům útoků.

Zjistěte více>>


Photo

Soukromé lekce Krav magy

Pro všechny zájemce o krav magu, nabízíme v průběhu týdne individuální lekce. Na rozvrh lekcí se můžete podívat zde. Soukromé lekce jsou určené pro jednotlivce i malé skupinky.

Zjistěte více>>


Photo-Filter-31

Sebeobrana pro děti v Brně

Nenechte své dítě šikanovat! Během našich kurzů naučíme děti účinné metody sebeobrany. Ukážeme jim, jak se vyhnout nebezpečným situacím a dojde-li k fyzickému konfliktu, jak z něj rychle vyváznout.

Zjistěte více>>


Ceník kurzů

Kurzy pro pokročilé

1 měsíc 8 lekcí

Školné se platí po měsíci. 1 lekce = 1,5 h. Podmínkou je mít odchozeny alespoň 4 měsíce v kurzu pro začátečníky.
Cena: 1200 Kč

Soukromé lekce

1 měsíc až 6 lekcí

1 lekce = 1h. Soukromé lekce jsou určené pro jednotlivce i malé skupinky dle speciálního rozvrhu.
Cena: 500 Kč

Přihlásit

Sebeobrana pro děti

2 měsíce 16 lekcí

Pro všechny děti ve věku 8 až 15 let. 1 lekce = 1 h.
Cena: 3000 Kč

Přihlásit

Nejbližší termín náboru

Pro všechny zájemce o kurzy Krav magy pravidelně pořádáme úvodní setkání, kde se dozvíte podrobné informace o celém kurzu. Více o nejbližším termínu náboru si přečtěte na stránce "krav maga třídy pro začátečníky"