Kurz Krav Magy pro začátečníky | Krav Maga Brno KMCS

Od: 1. 1. 2020

Do: 31. 12. 2020

Je jedno, jestli jste žena, či muž, starší, či mladší, kurz Krav Magy pro začátečníky je vhodný téměř pro všechny bez rozdílu pohlaví a věku. Kurz sebeobrany trvá 2 měsíce a obsahuje celkem 16 lekcí. Tréninky probíhají pravidelně každý den od 18:00 do 19:30 (1 lekce = 1,5 hodiny), přičemž navštívit můžete až 3 lekce týdně. Záleží jen na vás, jak si rozvrh sestavíte.

Co se naučíte?

Během 2 měsíců si osvojíte základní obranu proti běžným útokům. Naučíte se, jak obstát při vyhrožování zbraní, jak předejít fyzické konfrontaci a jak v případě potřeby zpacifikovat útočníka a dostat se do bezpečí. Zlepšíte si fyzickou kondici, zbystříte smysly, zrychlíte své reakce a navíc si užijete skvělé chvíli při netradičním sportu.

Učit vás bude opravdový profesionál

Víme, že reálné situace se většinou od těch na kurzech velmi liší. Proto jsem se rozhodli vést naše kurzy Krav Magy jiným směrem a zaměřit se na praxi a reálné situace. Během tréninku vás povede zkušený instruktor ze speciálních jednotek, který má techniky sebeobrany odzkoušené v boji. Předá vám tedy své zkušenosti a znalosti z reálných situací.

Komu jsou kurzy určeny?

Všem, kteří se chtějí naučit bránit. Nehraje roli, zda jste aktivní sportovec, nebo ne, záleží jen na vás... Kurzy Krav Magy pro začátečníky doporučujeme zdravým mužům i ženám nad 15 let. Horní věková hranice neexistuje! :-)

Máte-li zdravotní problémy či jste po úrazu/operaci, doporučujeme individuální soukromé lekce sebeobrany, kde vám osobní trenér přizpůsobí trénink na míru. Pro mladší 15 let pořádáme Semináře sebeobrany pro děti, kde se zaměřujeme na šikanu a obranu před ní.