Soukromé lekce sebeobrany Krav Magy | Krav Maga Brno KMCS

Od: 30. 11. 2018

Chcete dostávat soukromé hodiny sebeobrany a mít pozornost trenéra jen pro sebe? Žádný problém! Nabízíme vám možnost individuální lekce Krav Magy, kterou si můžete nastavit tak, jak vám bude vyhovovat. Soukromé lekce probíhají dle speciálního rozvrhu.

Co se naučíte?

To, co budete chtít! Soukromé hodiny Krav Magy vám umožňují si přizpůsobit trénink svým potřebám. Nastavit si tak můžete kurz sebeobrany jako začátečnický a vzít vše hezky od začátku, pokročilý na vypilování techniky nebo jako kurz speciální uzpůsobený na míru vašemu zdravotnímu stavu či zkušenostem. V každém případě se naučíte mnoho nových obraných metod a vylepšíte si fyzickou kondici.

Učit vás budou opravdový profesionálové

Na našich kurzech Krav Magy učí jen opravdoví odborníci. Pod svá křídla si vás tedy vezme zkušený instruktor ze speciálních jednotek, který má techniky sebeobrany odzkoušené v boji, v reálných situacích. Během kurzu vám předáme své letité znalosti a zkušenosti. Ať už jste začátečník, nebo pokročilý, vždy se máte na co těšit!

Komu jsou kurzy určeny?

Všem, kterým nevyhovují tradiční skupinové kurzy Krav Magy pro začátečníky nebo pro pokročilé. Soukromé lekce jsou vhodné pro jednotlivce i zájmové skupiny (kolegové, kamarádi…), kteří chtějí mít dostatek prostoru, soukromí a 100% pozornost instruktora. Individuální kurzy sebeobrany doporučujeme také v případě zdravotních problémů či lidem po operacích.

Pro přihlášení klikněte na tento odkaz.